Rys. Mapa zasięgu terytorialnego Nadleśnictwa Giżycko oraz podziału na leśnictwa.

Leśnictwa Leśnictwa

Leśnictwo Zielony Dwór

ul. Węgorzewska 18
      11-500 Giżycko
+48 87 428 20 52

Pokaż kancelarię leśnictwa Zielony Dwór na większej mapie.

Leśniczy
Janusz Gawrycki
+48 502 325 993
janusz.gawrycki@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy
Marek Pawliczuk
+48 509 088 118
 marek.pawliczuk@bialystok.lasy.gov.pl

 

Leśnictwo Kruklin

Kruklin 36
      11-500 Giżycko
+48 87 428 24 10

Pokaż kancelarię leśnictwa Kruklin na większej mapie.

Leśniczy
Piotr Chochulski
+48 502 322 386
piotr.chochulski@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy
Mirosław Bałdyga
+48 509 088 131
 miroslaw.baldyga@bialystok.lasy.gov.pl

 

Leśnictwo Wydminy

ul. Grunwaldzka 52
      11-510 Wydminy
+48 87 421 00 21

Pokaż kancelarię leśnictwa Wydminy na większej mapie.

Leśniczy
Jerzy Jankowski
+48 502 163 846
j.jankowski@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy
Marcin Maciejewski
+48 509 088 145
 marcin.maciejewski@bialystok.lasy.gov.pl

 

Leśnictwo Malinka

Malinka 7
      11-510 Wydminy
+48 87 420 92 31

Pokaż kancelarię leśnictwa Malinka na większej mapie.

Leśniczy
Eugeniusz Samiła
+48 509 088 080
eugeniusz.samila@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy
Paweł Drumlak
+48 513 103 226
 pawel.drumlak@bialystok.lasy.gov.pl

Leśnictwo Franciszkowo

Franciszkowo 1
      11-510 Wydminy
+48 87 421 06 11

Pokaż kancelarię leśnictwa Franciszkowo na większej mapie.

Leśniczy
Stanisław Sadowski
+48 502 322 385
stanislaw.sadowski@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy
Łukasz Fedyk
+48 508 103 207
 lukasz.fedyk@bialystok.lasy.gov.pl

 

Leśnictwo Rząśniki

Rzęśniki Leśniczówka 3
      12-250 Orzysz
+48 87 423 70 13

Pokaż kancelarię leśnictwa Rząśniki na większej mapie.

Leśniczy
Aleksander Zawadzki
+48 502 325 994
aleksander.zawadzki@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy
Michał Domusiewicz
+48 530 621 555
 michal.domusiewicz@bialystok.lasy.gov.pl

 

Leśnictwo Pianki

Pianki 1
      12-250 Orzysz
+48 87 423 70 21

Pokaż kancelarię leśnictwa Pianki na większej mapie.

Leśniczy
Hubert Zawadzki
+48 501 314 753
hubert.zawadzki@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy
Katarzyna Zalewska
+48 509 088 165
 katarzyna.zalewska@bialystok.lasy.gov.pl

 

Leśnictwo Góra

Pianki 46
      12-250 Orzysz
+48 87 423 73 06

Pokaż kancelarię leśnictwa Góra na większej mapie.

Leśniczy
Ryszard Oleszek
+48 501 562 316
ryszard.oleszek@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy
Mariusz Furtak
+48 512 086 781
  mariusz.furtak@bialystok.lasy.gov.pl

Leśnictwo Jelenia Góra

Tuchlin Gajówka 1
      12-250 Orzysz
+48 87 425 30 87

Pokaż kancelarię leśnictwa Jelenia Góra na większej mapie.

Leśniczy
Grzegorz Piniaha
+48 502 326 008
grzegorz.piniaha@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy
Alicja Zamaro
+48 502 163 957
alicja.zamaro@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy
Paweł Stonio
+48 509 088 040
 pawel.stonio@bialystok.lasy.gov.pl

 

Leśnictwo Dąbrówka

Drozdowo 4
      12-250 Orzysz
+48 87 425 32 03

Pokaż kancelarię leśnictwa Dąbrówka na większej mapie.

Leśniczy
Wiesław Kowalski
+48 502 325 997
wieslaw.kowalski@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy
Robert Kaśkiewicz
+48 509 088 102
 robert.kaskiewicz@bialystok.lasy.gov.pl

 

Leśnictwo Rydzewo

Rydzewo, ul. Mazurska 136
      11-513 Miłki
+48 87 421 15 22

Pokaż kancelarię leśnictwa Rydzewo na większej mapie.

Leśniczy
Daniel Palmi
+48 502 228 041
daniel.palmi@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy
Robert Chmielewski
+48 509 088 103
 robert.chmielewski@bialystok.lasy.gov.pl

 

Leśnictwo Rudówka

 Tros 29
      11-520 Ryn
+48 87 421 80 25

Pokaż kancelarię leśnictwa Rudówka na większej mapie.

Leśniczy
Henryk Ostrowski
+48 501 560 827
henryk.ostrowski@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy
Daniel Rocki
+48 509 088 101
 daniel.rocki@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy
Andrzej Polak
 andrzej.polak@bialystok.lasy.gov.pl

 

 

Leśnictwo Skorupki

Skorupki 16
      11-520 Ryn
+48 87 421 80 68

Pokaż kancelarię leśnictwa Skorupki na większej mapie.

Leśniczy
Jarosław Kaczorek
+48 502 535 410
jaroslaw.kaczorek@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy
Marcin Kaniuka
 +48 516 157 077
 marcin.kaniuka@bialystok.lasy.gov.pl

 

Leśnictwo Krzyżany

Kolonia Ryn 15
      11-520 Ryn
+48 87 421 81 82

Pokaż kancelarię leśnictwa Krzyżany na większej mapie.

Leśniczy
Jan Radywoniuk
+48 502 535 416
jan.radywoniuk@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy
Tomasz Drumlak
+48 509 088 202
  tomasz.drumlak@bialystok.lasy.gov.pl

 

Leśnictwo Trosy

Tros 29
      11-520 Ryn
+48 87 421 85 76

Pokaż kancelarię leśnictwa Tros na większej mapie.

Leśniczy
Janusz Żabicki
+48 502 325 991
janusz.zabicki@bialystok.lasy.bov.pl

Podleśniczy
Mirosław Szabłowski
 +48 509 088 140

 miroslaw.szablowski@bialystok.lasy.gov.pl

 

Leśnictwo Kamionki

Kamionki 36
      11-500 Giżycko
+48 87 428 15 23

Pokaż kancelarię leśnictwa Kamionki na większej mapie.

Leśniczy
Jacek Bobek
+48 507 187 388
jacek.bobek@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy
Tomasz Gasperowicz
+48 509 088 104
 tomasz.gasperowicz@bialystok.lasy.gov.pl

 

Leśnictwo Wilkasy

Wilkasy, ul. Olsztyńska 28
      11-500 Giżycko
+48 87 428 00 63

Pokaż kancelarię leśnictwa Wilkasy na większej mapie.

Leśniczy
Wiesław Sznajderowicz
+48 501 644 197
w.sznajderowicz@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy
Wiesław Lasek
+48 502 228 042
 wieslaw.lasek@bialystok.lasy.gov.pl

 

Leśnictwo Szkółka Leśna

+48 87 562 32 34

Pokaż kancelarię Szkółki Leśnej na większej mapie.

Leśniczy
Przemysław Całka
+48 509 088 170
przemyslaw.calka@bialystok.lasy.gov.pl