Rys. Mapa zasięgu terytorialnego Nadleśnictwa Giżycko oraz podziału na leśnictwa.


Web Content Display Web Content Display

Leśnictwo Zielony Dwór

 ul. Węgorzewska 18
      11-500 Giżycko
+48 87 428 20 52

 

Leśniczy
Janusz Gawrycki
+48 502 325 993
janusz.gawrycki@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy
Marek Pawliczuk
 +48 509 088 118
 marek.pawliczuk@bialystok.lasy.gov.pl


Pokaż kancelarię leśnictwa Zielony Dwór na mapie.

 

Leśnictwo Kruklin

 Kruklin 36
      11-500 Giżycko
+48 87 428 24 10

 

Leśniczy
Piotr Chochulski
+48 502 322 386
piotr.chochulski@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy
Mirosław Bałdyga
+48 509 088 131
 miroslaw.baldyga@bialystok.lasy.gov.pl

 

Leśnictwo Wydminy

 ul. Suwalska 13
      11-510 Wydminy
+48 87 421 00 21

 

Leśniczy
Jerzy Jankowski
+48 502 163 846
j.jankowski@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy
Hubert Witak
+48 660 545 776
 hubert.witak@bialystok.lasy.gov.pl

 

 

Leśnictwo Malinka

 Malinka 7
      11-510 Wydminy
+48 87 420 92 31

 

Leśniczy
Eugeniusz Samiła
+48 509 088 080
eugeniusz.samila@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy
Paweł Drumlak
+48 513 103 226
 pawel.drumlak@bialystok.lasy.gov.pl

Leśnictwo Franciszkowo

 Franciszkowo 1
      11-510 Wydminy
+48 87 421 06 11

 

Leśniczy
Stanisław Sadowski
+48 502 322 385
stanislaw.sadowski@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy
Łukasz Fedyk
+48 508 103 207
 lukasz.fedyk@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy
Arkadiusz Samulak
 +48 531 466 142
arkadiusz.samulak@bialystok.lasy.gov.pl

 

Leśnictwo Rząśniki

 Rzęśniki Leśniczówka 3
      12-250 Orzysz
+48 87 423 70 13

 

Leśniczy
Katarzyna Zalewska
 +48 530 823 555
katarzyna.zalewska@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy
Michał Domusiewicz
+48 530 621 555
 michal.domusiewicz@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy
Marcin Maciejewski
 +48 509 088 145
 marcin.maciejewski@bialystok.lasy.gov.pl
 

 

Leśnictwo Pianki

 Pianki 1
      12-250 Orzysz
+48 87 423 70 21

 

Leśniczy
Hubert Zawadzki
+48 501 314 753
hubert.zawadzki@bialystok.lasy.gov.pl

 

Podleśniczy
Michał Połeć
+48 508 845 692
michal.polec@bialystok.lasy.gov.pl

 

Leśnictwo Góra

 Pianki 46
      12-250 Orzysz
+48 87 423 73 06

 

Leśniczy
Ryszard Oleszek
+48 501 562 316
ryszard.oleszek@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy
Aleksander Zawadzki
 +48 502 325 994
 aleksander.zawadzki@bialystok.lasy.gov.pl

Leśnictwo Jelenia Góra

 Tuchlin Gajówka 1
      12-250 Orzysz
+48 87 425 30 87

 

Leśniczy
Daniel Rocki
+48 505 179 121
 daniel.rocki@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy
Adam Jerzykowski
  +48 517 351 364
 adam.jerzykowski@bialystok.lasy.gov.pl

 

Leśnictwo Dąbrówka

 Tuchlin Gajówka 1
      12-250 Orzysz
+48 87 425 30 87

 

 

Podleśniczy p.o. leśniczego
Mariusz Furtak
 +48 512 086 781
  mariusz.furtak@bialystok.lasy.gov.pl

Leśniczy

Wiesław Kowalski
+48 502 325 997
wieslaw.kowalski@bialystok.lasy.gov.pl

Podeśniczy

Bartłomiej Wierzchowski
 +48 510 136 621
 b.wierzchowski@bialystok.lasy.gov.pl

 

Leśnictwo Rydzewo

 Rydzewo, ul. Mazurska 136
      11-513 Miłki
+48 87 421 15 22

 

Leśniczy
Daniel Palmi
+48 502 228 041
daniel.palmi@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy
Robert Chmielewski
 +48 509 088 103
 robert.chmielewski@bialystok.lasy.gov.pl

Leśnictwo Rudówka

 Tros 29
      11-520 Ryn
+48 87 421 80 25

 

Leśniczy
Paweł Stonio
 +48 531 108 894
 pawel.stonio@bialystok.lasy.gov.pl

Podeśniczy
Henryk Ostrowski
 +48 501 560 827
 henryk.ostrowski@bialystok.lasy.gov.pl

Leśnictwo Skorupki

 Skorupki 16
      11-520 Ryn
+48 87 421 80 68

 

Leśniczy
Jarosław Kaczorek
+48 502 535 410
jaroslaw.kaczorek@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy
Marcin Kaniuka
 +48 516 157 077
 marcin.kaniuka@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy
Piotr Ropiak
+48 887 602 064
piotr.ropiak@bialystok.lasy.gov.pl

 

Leśnictwo Krzyżany

 Kolonia Ryn 15
      11-520 Ryn
+48 87 421 81 82

 

Leśniczy
Jan Radywoniuk
+48 502 535 416
jan.radywoniuk@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy
Tomasz Drumlak
 +48 509 088 202
 tomasz.drumlak@bialystok.lasy.gov.pl

 

Leśnictwo Trosy

 Tros 29
      11-520 Ryn
+48 87 421 85 76

 

Leśniczy
Janusz Żabicki
+48 502 325 991
janusz.zabicki@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy
Mirosław Szabłowski
 +48 509 088 140

 miroslaw.szablowski@bialystok.lasy.gov.pl

 

Leśnictwo Kamionka

 Kamionki 36
      11-500 Giżycko
+48 87 428 15 23

 

Leśniczy
Jacek Bobek
+48 507 187 388
jacek.bobek@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy
Tomasz Gasperowicz
+48 509 088 104
 tomasz.gasperowicz@bialystok.lasy.gov.pl

 

Leśnictwo Wilkasy

 Wilkasy, ul. Olsztyńska 28
      11-500 Giżycko
+48 87 428 00 63

Leśniczy
Wiesław Sznajderowicz
+48 501 644 197 
 w.sznajderowicz@bialystok.lasy.gov.pl

 

Podleśniczy
Kazimierz Załęski
 +48 502 504 516
 kazimierz.zaleski@bialystok.lasy.gov.pl
 

Podleśniczy:
Piotr Nalewajek
+48 794 086 584
 piotr.nalewajek1@bialystok.lasy.gov.pl

 

Szkółka Leśna Jelenia Góra

+48 87 562 32 34

 

Leśniczy
Przemysław Całka
+48 509 088 170
przemyslaw.calka@bialystok.lasy.gov.pl