News

Na wykonanie usług w zakresie odśnieżania dróg leśnych w Nadleśnictwie Giżycko.

Events

Rocznicowy rok 2018. Historia tak zdecydowała, że niepodległość Polski ściśle związała się z dziejami I wojny światowej, a 11 listopada to zarówno Święto Niepodległości, jak i rocznica zakończenia Wielkiej Wojny. W szeregach armii austro-węgierskiej, niemieckiej, rosyjskiej, francuskiej oraz w polskich formacji wojskowych służyło ok. 2,9 mln Polaków, z których ponad pół miliona straciło życie lub zaginęło bez wieści. Spróbujmy przypomnieć ich historię i ich drogi do Niepodległej. W tym wyjątkowym roku wyjątkowa także musi być "Operacja Boyen" i obecność w jej programie także akcentów ponadregionalnych. Zapraszamy na jej pierwszą odsłonę!!!

Trenders, public auctions, managements

Biuletyn Informacji Publicznej Lasów Państwowych, to źródło informacji o aktualnych przetargach, zamówieniach i zarządzeniach.

Sale of wood, christmas trees and saplings

Informacje dla klientów i kontrahentów nadleśnictwa dotyczące oferowanego surowca drzewnego, użytków ubocznych (choinek) i materiału sadzeniowego (drzew i krzewów leśnych).

Fire hazards

Wykaz telefonów alarmowych na wypadek pożaru oraz informacje dotyczące aktualnego stopnia zagrożenia pożarowego lasu.

No forest entry

Lasy Państwowe są dostępne dla wszystkich - gwarantuje to ustawa o lasach. Jednak w szczególnych przypadkach nadleśniczy może wprowadzić okresowy zakaz wstępu do lasu na administrowanym przez nadleśnictwo terenie. Zawsze robi to, aby chronić przyrodę lub zapewnić bezpieczeństwo ludziom.