polski polski English English

Lista aktualności Lista aktualności

XXI Ogólnopolskie Biegi Rodzinne

W tegorocznym XXI Ogólnopolskim Biegu Rodzinnym wystartowało 636 zawodników.

XXI Ogólnopolskie Biegi Rodzinne

2.05.2018

WYNIKI:

Bieg Ogólny: Kobiety

 MIEJSCE Imię i Nazwisko
I Krysak  Natalia
II Ejdys  Zuzanna
III Wawer  Michalina

Bieg Ogólny: Mężczyźni

 MIEJSCE Imię i Nazwisko
I Olszewski  Mariusz
II Cituk  Jędrzej
III Grzegorczyk  Szymon

 

Bieg  Chartów: Kobiety

MIEJSCE Imię i Nazwisko
I Sajkowska  Marcela
II Kozak  Monika
III Kopiczko  Sandra

Bieg  Chartów: Mężczyźni

 MIEJSCE Imię i Nazwisko
I Pochopień  Mikołaj
II Grądzki  Wojciech
III Duchnowski Łukasz

 

  • Najliczniejsza  Rodzina: Rodzina Pani Elizy Szukiełowicz (14 osób)
  • Najstarsza Uczestniczka:  Leszman  Danuta
  • Najstarszy Uczestnik: Sadowski  Jan
  • Najmłodsza  Uczestniczka: Chrapowicka  Blanka
  • Najmłodszy  Uczestnik: Radomski Alan
  • Najdalszy Zakątek Polski: Jakub  i  Agnieszka  Chrzan
  • Najdalszy Zakątek  Świata: Rubino Andrea (Włochy)

  • Nagroda Główna: BEŁBOT  WIKTORIA

Ogólna  liczba  uczestników -  636.


XXI OGÓLNOPOLSKIE BIEGI RODZINNE

2.05.2018 r.
BIEGI DZIECIĘCE


DZIEWCZĘTA  - 2004/05 r. - DYSTANS – 400 m

 MIEJSCE Imię i Nazwisko
I Katarzyna Jurewicz
II Michalina Wawek
III Kinga Choinowska


CHŁOPCY  - 2004/05 r. - DYSTANS – 400 m

 MIEJSCE Imię i Nazwisko
I Damian Jedrzejewski


DZIEWCZĘTA  - 2006/07 r. - DYSTANS – 400 m

 MIEJSCE Imię i Nazwisko
I Lila Lewczyk
II Maja Cituk
III Kinga Skierka


CHŁOPCY  - 2006/07 r. - DYSTANS – 400 m

 MIEJSCE Imię i Nazwisko
I Mateusz Sylwestrzak
II Jakub Kosiński
III Daniel Fligiel


DZIEWCZĘTA  - 2008/09 r. - DYSTANS – 200 m

 MIEJSCE Imię i Nazwisko
I Julia Grzybalska
II Zuzanna Ejdys
III Zuzanna Przęzak


CHŁOPCY  - 2008/09 r. - DYSTANS – 200 m

 MIEJSCE Imię i Nazwisko
I Jakub Gil
II Jakub Nowak
III Szymon Głowala


DZIEWCZĘTA  - 2010/11 r. - DYSTANS – 200 m

 MIEJSCE Imię i Nazwisko
I Połojańska Hanna
II Olga Nitschka
III Lara Sajkowska

CHŁOPCY  - 2010/11 r. - DYSTANS – 200 m

 MIEJSCE Imię i Nazwisko
I Filip Prażuch
II Bartosz Bałtakowski
III Szymon Pieloch


DZIEWCZĘTA  - 2012/13 r.  - DYSTANS – 100 m

 MIEJSCE Imię i Nazwisko
I Kamila Kucharska
II Ewa Kubajewska
III Aleksandra Brudzińska


CHŁOPCY  - 2012/13 r.  - DYSTANS – 100 m

 MIEJSCE Imię i Nazwisko
I Mateusz Król
II Michał Krajza
III Filip Domańczyk

DZIEWCZĘTA  - 2014 r. i MŁODSI   - DYSTANS – 100 m

 MIEJSCE Imię i Nazwisko
I Nikola Radomska
II Nadia Jaśkiewiecz
III Kaja Przewiężlikowska

CHŁOPCY  - 2014 r. i MŁODSI   - DYSTANS – 100 m

 MIEJSCE Imię i Nazwisko
I Witek Piotrowski
II Kuba Świderski