polski polski English English

Lista aktualności Lista aktualności

XX Ogólnopolskie Biegi Rodzinne - Wyniki

W tegorocznej XX edycji Ogólnopolskich Biegów Rodzinnych wystartowało 707 zawodników.

 

Wyniki XX Ogólnopolskich Biegów Rodzinnych

2.05.2017 r.  - Las Miejski w Gajewie koło Giżycka

BIEG CHARTÓW

Kategoria kobiety:

  1. Edyta Organek,
  2. Monika Kozak,
  3. Małgorzata Jankowska.

Kategoria mężczyźni:

  1. Wojciech Grądzki,
  2. Jan Chlebowski,
  3. Collun Magee.

BIEG GŁÓWNY

Kategoria: Bieg Główny

  1. Łukasz Jaśkiewicz,
  2. Tomasz Wołczek,
  3. Maciej Wojczys.

Kategoria: najmłodsza, najmłodszy uczestnik

  • Emilia Książkiewicz,
  • Kacper Kułakowski.

Kategoria: najstarsza, najstarszy uczestnik

  • Anna Szałtanowicz,
  • Franciszek Laszulc.

Kategoria: najliczniejsza rodzina

  • Skarbowscy.

Kategoria: najdalszy zakątek Polski

  • Gabriela Steifer - Lubań (758 km),

Kategoria: najdalszy zakątek Świata

  • Wawrzyńczak Maja - Holandia,
  • zawodniczy z USA (nagroda zbiorowa)

 

BIEGI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Kategoria: dziewczęta, rocznik 2003-2004, dystans 400 m

  1. Marta Jurewicz,
  2. Martyna Busko

Kategoria: chłopcy, rocznik 2003-2004, dystans 400 m

  1. Jakub Fligiel,
  2. Jakub Kowalczyk.

Kategoria: dziewczęta, rocznik 2005-2006, dystans 400 m

  1. Katarzyna Styrańczak,
  2. Nikola Krawczuk,
  3. Lilia Lewczyk

Kategoria: chłopcy, rocznik 2005-5006, dystans 400 m

  1.  
  2. Aleksander Sakowicz,
  3. Daniel Fligiel

Kategoria: dziewczęta, rocznik 2007-2008, dystans 200 m

  1. Antonia Mościcka,
  2. Karolina Jurewicz,
  3. Magdalena Kliniewska.

Kategoria: chłopcy, rocznik 2007-2008, dystans 200 m

  1. Wiktor Gałas,
  2. Maksymilian Wyżykowski,
  3. Ryszard Lewczyk.

Kategoria: dziewczęta, rocznik 2009-2010, dystans 200 m

  1. Aleksandra Styrańczak,
  2. Julia Grzybalska,
  3. Zuzanna Przęzak.

Kategoria: chłopcy, rocznik 2009-2010, dystans 200 m

  1. Mateusz Kozłowski,
  2. Ignacy Pawiński,
  3. Bartek Skórnóg.

Kategoria: dziewczęta, rocznik 2011-2012, dystans 100 m

  1. Wiktoria Bełbot,
  2. Natalia Twardowska,
  3. Michalina Pawłowska.

Kategoria: chłopcy, rocznik 2011-2012, dystans 100 m

  1. Michał Kudryk,
  2. Bartosz Bałtkowski,
  3. Henryk Torbicz.

Kategoria: dziewczęta, rocznik 2013 i młodsi, dystans 100 m

  1. Oliwia Wierzbicka,
  2. Hanna Kozakiewicz,
  3. Maria Kociałkowska.

Kategoria: chłopcy, rocznik 2013 i młodsi, dystans 100 m

  1. Wiktor Zinkiewicz,
  2. Maciej Kobryń,
  3. Franek Pawelecz.

W biegach dziecięcych wystartowało 140 młodych biegaczy, w tym 64 dziewczynek i 76 chłopców. Najwięcej uczestników i uczestniczek wystartowało w biegu rocznika 2009/2010 - 37 osób.