polski polski English English

Lista aktualności Lista aktualności

8.09.2014 - Zanim pęknie pierwszy łańcuch

Zanim pot zacznie się lać. Zanim łańcuchy będą się rwać, a przerzutki pękać w drobiazgi ... musi upłynąć trochę czasu ... zanim amatorzy opanują kunszt mistrzów. Niedzielne zawody kolarskie w Lesie Miejskim to spotkanie jednych z drugimi. Po to, aby pokazać najmłodszym że warto!

 

W Y N I K I  
XIII Mazurskiego Wyścigu Kolarskiego MTB
o puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Giżycko.

kat: Masters 50 (1964 i starsi), 13,2 km

  1. Piasecki Andrzej - Mrągowo 00:36:12
  2. Balakirev Igor - Kaliningrad 00:36:52
  3. Eronin Mikhail - LUK "Baltika" Kaliningrad 00:37:33
  4. Wróblewski Janusz - Bartoszyce 00:37:52
  5. Bąkała Andrzej - MTB Suwałki 00:37:52
  6. Lenkiewicz Ryszard - TK MASTERS Giżycko 00:39:46

kat: Masters 40 (1974-65), 17,6 km

  1. Parzych Radosław - Mrągowo 00:45:37
  2. Wojciech Jakimowicza - TK MASTERS Giżycko 00:45:37
  3. Kowalski Paweł - Giżycko 00:48:20
  4. Walnicki Mirosław - TK MASTERS Giżycko 00:50:02
  5. Gajdzinski Dariusz - MTB Ełk-Prostki UKK 00:50:42
  6. Stefański Tomasz - Stefekteam Mrągowo + 1 okr.
  7. Rogiński Marek - MSR Mrągowo + 1 okr

kat: Masters 30 (1984-75), 17,6 km

  1. Wejkuć Grzegorz - Mrągowo 00:46:45
  2. Borowiec Michał - Marcinkowo 00:47:46
  3. Biedrzycki Filip - Piastów 00:50:02

kat: Elita (1995 i starsi) dyst. 17,6 km

  1. Lenkiewicz Paweł - TK MASTERS Giżycko 00:43:33
  2. Ołowski Jakub - Biskupiec 00:48:07
  3. Bielski Marcin - Mrągowo 00:49:23

kat: Junior (1996-1997) dyst. 17,6 km

  1. Chudek Dawid - Olsztyn - Ełk 00:43:33
  2. Kuczyński Tomasz - MTB Ełk-Prostki UKK + 1 okr.

kat: Junior młodszy (1998-1999), 13,2 km

  1. Kostrubski Paweł - LKK "Warmia" Biskupiec 0:31:46
  2. Burczak Dawid - LKK Warmia Biskupiec 0:32:13
  3. Nalepa Michał - MSR Mrągowo 0:32:42
  4. Klucznik Bartłomiej - ALKS STAL Grudziądz 0:34:53
  5. Gosko Michał - LUKK Ełk 0:35;39

kat: Kobiety Open (1997 i starsze), 13,2 km

  1. Kmiołek Klaudia - LKK WARMIA Biskupiec 0:44:09
  2. Bielenica Beata - Biskupiec 0:45:07
  3. Wąsiewicz Anna - Warszawa 0:50:09

kat: Juniorka młodsza (1998-1999), 8,8 km

  1. Kamieniecka Maria - MSR Mrągowo 00:28:13
  2. Kuszyńska Lidia - LUKK Ełk 00:30:00

kat: Młodzik (2001-00), 8,8 km

  1. Szałachowski Wojciech - MSR Mrągowo 00:22:27
  2. Gryn Szymon - MTB Ełk-Prostki UKK 00:23:16
  3. Bastek Paweł - Ptaki 00:23:23
  4. Chodań Maciej - LKK Warmia Biskupiec 00:23:29
  5. Łysak Dawid - LKK WARMIA Biskupiec 00:24:05
  6. Cichy Daniel - Ptaki 00:24:59
  7. Gomoła Szymon - Bartoszyce 00:26:08
  8. Ślifirski Kamil - Węgorzewo 00:27:34
  9. Fiedorowicz Sebastian - TK "Masters" Giżycko 00:27:39
  10. Ruszczyk Rafał - WMKS Olsztyn 00:32:10
  11. Kurach Bartosz - SMOL-BUD Giżycko + 1 okr.
  12. Kmiołek Krystian - LKK Warmia Biskupiec + 1 okr.

kat: Żak (2002-2003), 6,6 km

  1. Rabizo Filip - Bartoszyce 00:19:47
  2. Nalepa Bartosz - MSR Mrągowo 00:20:58
  3. Samul Bartosz - MSR Mrągowo 00:21:18
  4. Kodź Kacper - MSR Mrągowo 00:26:46
  5. Kodź Jakub - MSR Mrągowo 00:29:00
  6. Olender Kacper - MSR Mrągowo 00:30:23
  7. Czajko Kamil - WMKS Olsztyn 00:30:59
  8. Purzycki Jakub - MSR Mrągowo 00:31:25
  9. Gieglis Jakub - MSR Mrągowo 00:32:09

kat: Młodziczka (2001-00), 6,6 km

  1. Jaskulska Marta - LKK WARMIA Biskupiec 00:19:26
  2. Wieremiejczyk Kamila - WMKS Olsztyn 00:21:43
  3. Niedżwiedzka Kamila - WMKS Olsztyn 00:21:43
  4. Stapel Weronika - Bartoszyce 00:24:54
  5. Kodź Kornelia - MSR Mrągowo 00:31:02

kat: Żaczka (2002-2003), 4,4 km

  1. Nowosielska Julia - Bartoszyce 00:13:17
  2. Rogińska Olga MSR - Mrągowo 00:17:54
  3. Kaczmarczyk Natalia - WMKS Olsztyn 00:24:54
  4. Buśko Paulina - WMKS Olsztyn 00:25:02